Međunarodni sajam voćarstva, povrtarstva vinogradarstva „Agro Belgrade 2026.“ biće održan od 29. do 31. januara na Beogradskom sajmu.
ČITAJTE I: Pijace postaju centri za promociju domaćih proizvoda
Ova sajamska manifestacija i naredne godine okupiće veliki broj izlagača iz Srbije i jugoistočne Evrope. “Agro Belgrade” je vodeći regionalni sajamsko-konferencijski događaj koji će biti održan na više od 30.000 kvadratnih metara.

Sajam će biti održan sedmi put i prema najavama organizatora okupiće više od 500 dobavljača.
– Uključujući proizvođače svežeg, smrznutog i prerađenog voća, povrća i grožđa, proizvođače poljoprivrednih mašina i opreme, rasadnika, proizvođače semena, đubriva i pesticida, kao i druge kompanije koje posluju u sektoru – najavlli su organizatori.
Zaprati Agroportal znanje je moć na Instagramu
Lajkuj Agroportal znanje je moć na Facebooku
Trodnevna konferencija će obuhvatiti diskusije o aktuelnim i predstojećim trendovima na globalnim tržištima i pružiti informacije o najnovijim tehnološkim inovacijama u prehrambenoj industriji.
Izvor: Domacinska kuca


